| slam a întrebat:

A fost cineva la Hard Rock Cafe Bucuresti? Daca da, imi povestiti si mie cum este acolo? (atmosfera, ce se canta etc.).

Multumesc.

1 răspuns:
| MarianFCD a răspuns:

In orice caz, nu se canta populara. Hard Rock Cafe, asa cum face trimitere si numele, este un restaurant cu sfecific rock. Poti sa admiri pe acolo instrumentele celor mai buni artisti (chitare, tobe) sau hainele acestora. Trebuie sa recunoastem ca preturile sunt cam piperate, insa mancarea e pe cinste, plus ca daca ai noroc sa dai si de unde concert seara e foarte avantajos.