| lovemj a întrebat:

Salut, am 13 ani jumate si 1, 80 cm inaltime, tata are 1.86 si mama are 1.68 o sa mai cresc mult, ie normala aceasta inaltime?

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

E bine asalove struck. Fetelor le plac baietii inaltiday dreaming.

| monyk a răspuns:

BUna, nu e nicio problema, e foarte bine sa fi inalt mai ales baietiihappy... bucura--te ca esti inalt, poate te inalti acum mai repede, dar nu cred ca te vei mai inalta prea mult, fiecare are ritmul sa de crestere, altii cresc mai greu, altii mai repede, acum tu poate te inalti mai repede, apoi vei ramane asa!

| viatadecacatt a răspuns:

Si eu sunt destul de inalta.big grin Nu consider asta un lucru ingrijorator.

| Irina a răspuns:

E normal, de regula baietii ajung sa aiba o inaltime putin mai mare comparativ cu a parintilor.

| andreimicutu a răspuns:

Da normal că este.Probabil te-ai maturizat mai repede...Nu ai de ce să iţi faci griji dar încearcă să iei calciu cu D3: întăreşte oasele.

| betty17 a răspuns:

Este normala... dar daca nu iti convine mai da-mi si mie 10 cm de la tine ca eu am doar 1, 60laughing
lasa ca e frumos sa fii mai inalta decat piticatongue

succes

| alexkoopa a răspuns:

Nu vad ce-i rau in asta. Si raspunsu e da, o sa mai cresti, dar nu vad asta ca pe o problema. Alta chestie: schimba poza de la cont, scoate-l pe michael (RIP) si vreau sa te vad cu ceva din basket.
Bafta. =)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e bine ca esti inalt semeni cu tatal tau mai ales ca esti si baiat, poate ai crescut un pic cam repede, dar n-ai dc sa iti faci grijiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mhoama cat esti! eu am 18 ani si 1. 52 pai u la 15 ani nai sa mai incapi pe usa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la 13 ani am 1. 75 si 57 de kg

Răspuns utilizator avertizat