| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani si sunt baiat. Pana la varsta de 12 ani am stat in Timisoara... Acum sunt in Bucuresti si sunt confuz..Sunt la o scoala buna, am note bune, dar nu stiu ce sa mai fac cu viata mea..Petrec timp mult in fata calculatorului, fiindca nu am ce face. Colegii de la mine din clasa joaca si ei... Nu prea am alti prieteni cu care sa ies afara si chiar sunt confuz..Prietenii mei cu care ma joc sunt cam nesimtiti si nu mai am chef de ei.Ce imi sugerati sa fac in timpul liber?

Răspuns Câştigător
| iubaretulcata a răspuns:

Orice poti face in timpul liber dar sa iti placa ce faci sa iti fie folositor la calculator prea multe ore sincer iti face rau fa o cauza nobila fa ceva sa fi mindru de tine sunt o multime de lucruri benefice tie eu iti sugerez sa incerci ceva sa iti descoperi un talent ascuns sa zicem poate pictatul, cintatul, dansul sunt o multime de lucruri la virsta ta multa bafta

3 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Dacă ai destul timp liber, eu îți propun următoarele două activități:
a) să citești.
b) să mergi (pe jos) să cunoști orașul.

| sofstatics a răspuns:

Sa iti gasesti macar un prieten adevarat! Dupa, nu o sa existe timp de lenevit. Si daca nu, ia-ti un catel si joaca-te cu el.:3 Succes.

| narutouzumachi a răspuns:

O sa gasesti prieteni buni in timp...
Poti sa te apuci de un sport sau sa faci orice activitate extracuriculara care iti placewinking