| anonim_4396 a întrebat:

am 14 ani, 1, 63 m.58 kg., nu stiu de ce dar simt nevoia de a slabi.dar nu stiu cum.incerc sa nu mai mininc dulciuri, piine. dati-mi va rog un sfat cum sa slabesc? ..va rog mult

Răspuns Câştigător
| carlyhalatz a răspuns:

Mananca paine neagra, integrala.lasa dulciurile si mananca fructe(dar nu exagera)schimba ciocolata alba/maro cu cea neagra din cand in cand. apuca-te de un sport sau sari coarda.bea apa si dormi destul. funda? te rooog.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DenisseDeny a răspuns:

Iubita, la 58 kg nu trebuie să slăbești, ai kilogramele potrivite la vârsta ta, altele și-ar dori să aibă kilogramele tale, dar na, eu ți-am dat doar un sfat, pentru că este păcat ce vrei să spui tu. la 50 kg sau mai puțin lumea o să te strige „ SLABANOAGA; sau alte proleclre.
Baftă. Este decizia ta.