| anonim_4396 a întrebat:

Salut am 14 ani, sunt baiat si mi-a crescut destul de mult par in zona intima si nu stiu cum sau cu ce ma epilez mi-e rusine sa ridic subiectul asta in fata parintilor.Baieti? Ajutor. FUNDA

3 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Daca chiar te deranjeaza, tunde-l cu foarfeca, atat cat sa nu mai fie ditamai tufisul sau sa nu mai lasi prin casa.
In rest, nu cred ca are cine sa-ti vada la varsta asta cuculetu' asa ca epilatul lasa-l pentru mai tarziu. O sa ai destul timp sa blestemi activitatea asta.

| En3Rgi a răspuns:

Foarfeca te cheama.

| Fcp_George_1998 a răspuns:

Exista o crema cu care te dai si cade singur sau tunde-l cu foarfeca, funda?