| Mihai_Andrei_2001 a întrebat:

Am 15 ani si sunt din Bucuresti. Vreau sa inchiriez o camera de hotel pentru 2-3 ore. Am gasit preturi accesibile, dar nu asta e problema. Problema e ca nu stiu daca imi va inchiria mie, fiind minor. Credeti ca voi putea lua o camera? Daca nu, merge cu ceva "atentie"?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In Romania nu prea exista hoteluri care inchiriaza cu ora si daca o fac iti vor cere cartea de identitate si nu vei putea inchiara daca esti minor.

Gasesti tu alta oportunitate de sex

| Claudiu1905 a răspuns:

Minimum 24 de ore, n-ai cum sa inchiriezi 2-3 ore