| Maxiimuss a întrebat:

Am 17 ani si ma gandeam sa citesc Legendele Olimpului. Cum vi s-a parut cartea? Imi puteti descrie in 2-3 randuri cam despre ce este vorba, va rog? big grin Mie imi plac mult cartile cu lupte, luptatori, etc, sper sa-mi placa si asta.

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Este foarte tare cartea! E vorba despre vechea Grecie, populația acesteia, luptele și toate celelalte,despre zeii din mitologia greaca Zeus,Poseidon,Hades,Hestia,Demetra,Hera,Atena,Apolo,Artemis,Hermes,Afrodita,Hefaistos,Ares si Dionisos si in a doua parte despre eroii din mitologia greaca tongueerseu,Heracle,Tezeu,Dedal,Belerofon,Asclepio, Ulise si Ahile. O sa iti placa sigur cartea, si e un lucru de apreciat ca citesti de placere (putini mai fac asta ). Lectura placuta!

2 răspunsuri:
| HahahaAb a răspuns:

Frate...am citit-o la 13 ani.Mi-au dat-o ca tema de vacanta la scoala laughing
Trebuie curaj sa citesti cartea, nu gluma! laughing E vorba despre Grecia antica si o sa-ti placa!
Lectura placuta!

| Manole_Elena_1988 a răspuns:

Sa sti ca da e cu lupte si toate cele! Eu am citit-o la 10 ani! Nu mi-a dat-o profesoara am vrut eu si o carte(fiind doua volume)am citit-o in 4 zile!