| DeadManSoryn a întrebat:

Salut.Am auzit la unii baieti de pe afara despre ceva numit "laba"(nu laba de animal se intelege).Ei bine ce este aceasta si dauneaza? Si cum se practica? Sper ca nu e ceva rau...

2 răspunsuri:
| Shiver a răspuns:

Deci "laba" e asociata cu organul barbatesc de reproducere si a-ti face laba inseamna a te masturba. Scuzati expresia. Nu e ceva rau si se practica prin frecarea inceata sau rapida a organului de inmultire barbatesc. Trebuie udat frecvent pentru a nu durea.

| RalluOfr a răspuns:

Lol! A face laba inseamna a se masturba.Inseamna cand un baiat si-o freaca pana ejaculeaza. Si nu, nu dauneaza sanatatii!