| BiancaIoana69 a întrebat:

Salut.Am auzit o melodie la Romanii au talent in emisiunea din 29 martie si ma dispera ca nu am inteles foarte bine versurile si nu am cum sa caut cum se numeste. sper ca ma ajutati voi.

Era o trupa care dansa pe un colaj de melodii..printre care si cea pe care o vreau eu.

Era ceva de genul : "you just wanted to fight" yeeah!, "do it allright" yeeah..acolo unde am pus ghilimele vorbea foarte repede...si nu am inteles ce zicea..am pus de la mine versurile ce ar suna bine pe melodie.

Inca un mic indiciu..melodia avea o tenta de muzica de club..hiphop..posibil sa fi fost un remix.

Sper sa ma ajute cinevasad

2 răspunsuri:
| Peeetro a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=_IHGpmt-yts
uite aici tot episodul si cand gasesti momentul de care vorbesti tu asculta foarte bine versurile si le scrii pe google, e foarte posibil sa o gasesti.
poate e vorba de The house of pain-jump around
?

| BiancaIoana69 explică:

Multumesc, am gasit.o. dupa atat timp..am auzit.o la music channel
Am gasit. dupa atat timp..am auzit melodia pe music channel
http://www.youtube.com/watch?v=827ZSLiUI9o