| anonim_4396 a întrebat:

Am cateva cosuri pe fata si mi-a recomandat un prieten sa folosesc Nidoflor. Stiti cumva daca este bun impotriva acneei? Are vreo contraindicatie?

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Dupa nume mi se pare ca este ceva de curatat parchetul.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Aceste tratamente e bine sa se faca la recomandarea medicului, in functie de proprietatile tenului.

| PaulaJy a răspuns:

Nu stiu de acesc "Nidoflor", dar in schimb, eu, acum cand sunt la pubertate folosesc Zineryt. E super bun, intr-adevar costa in jur de 30-50 lei dar isi merita banii. Se gaseste in farmacii, pup.