| anonim_4396 a întrebat:

Am cateva intrebari pentru fanii Tokio Hotel!

1.De ce va place Tokio Hotel?

2.De cat timp ascultati TH?

3.Care este melodia voastra preferata si de ce?

4.Cine vrea sa se uite pe sunphoto'ul meu? Am pus numai poze cu ei! Va rog dati si comm. daca intrati! http://cristh.sunphoto.ro

Dank!

Răspuns Câştigător
| TokioFan a răspuns:

Salut,cu placere raspund la intrebarile tale:
1 Tokio Hotel prin cantecele lor transmit un mesaj, imi place ca sunt unici prin stil si muzica.
2 Ascult de vreo 2 ani
3 In general toate imi plac ft mult,sincer nu pot alege, dar cel mai mult cred ca Don`t Jump pentru transmite un mesaj ft emotional si special, vresurile sunt superbe datorita lui Bill :X si instreumeentalul este frumos
4 ok

1 răspuns:
| yume_1025 a răspuns:

1. Tokio hotel transmite un mesaj puternic asupra oamenilor, desi asta se intampla mai tuturor trupelor rock pentru ca sigur stii ca muzica rock trebuie mai intai de toate inteleasa.
2. Cam de la vreo 2/3 ani imi spune mama.
3.Don't jump, este melodia care transmite un mesaj emotionant pe care trebuie sa-l intelegi nu doar sa-l asculti.
4. Intru acum.