| ColorfulRainbow a întrebat:

Salut.
Am de gand sa imi cumpar un telefon nou, dar nu stiu de care.
Imi dati voi niste idei la vog?
Pretul maxim sa fie cam 5 milioane.
Sa aiba card de memorie, sa se auda bine muzica cand asculti si sa faca poze destul de clare... asta mi-as dori happy.
Mersi!

5 răspunsuri:
| anonul a răspuns:

Cel mai bun la cel mai mic pret este LG Kp 501 cookie. E undeva intre 4-5 milioane si repet e cel mai bun la cel mai mic pret, are 3. 12 Mp, se aude tare in casti, bluetooth, mp3, touch screen, nu sunt sigur ca are blit (am uitat happy ). Se aude tare si pe difuzor, stiu asta pentru ca nepotul meu si-a cumparat unul, deci ti-l recomand happy

| Andreiutz_4276 a răspuns:

Poti sa incerci LG Cookie, dar poti incerca si Samsung Star.Are camera de 3. 2 Mpx, touchscreen si este subtirel.Este foarte dragut.Si costa cam 4 milioane si jumatate sau 5. Ti-l recomandbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unul Motorola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idem Clau...am si eu nu nu are blitz dar daca vrei iti posi pune, eu mi-am pus

| sabyna_6727 a răspuns:

Lg cookie, mie imi place f mult si nu costa mult cauta pe net e f dragut telefonul.