| alfa2 a întrebat:

Salut,am decis sa imi fac un abonament la sala de forta. Am fost zilele trecute sa vad cum e si mi se pare totul inr egula, curat, aparate noi pret abordabil.

Luand in vedere ca sunt incepator(Nu am mai intrat in-tro sala) ce ar trebui sa stiu? cum sa ma antrenez?

Antrenorul ma poate ajuta?
Astept sfaturi happy
Multumesc.

1 răspuns:
| ErickEmil a răspuns:

Antrenorul de va ajuta daca va avea timp dar nu poate sa stea langa tine cand faci, cel mai bine e sa cauti pe net diferite metode (crede-ma pe internet gasesti ce vrei). eu am facut 3 luni cu antrenor (am platit ore cu antrenor 150 de lei pe luna) si dupa aceea m-am descurcat singur. am aproape 1 an de sala. bafta sper sa te tii big grin