| NevastuicAaA a întrebat:

Salut.Am facut marea prostie sa trimit sms la 1229 (nu mai tin minte pentru ce aplicatie ). Atunci aveam doar cativa centi pe cartela laughing ca altfel nu trimiteam (am descarcat un joc si imi cerea parola la dezarhivare si trebuia sa trimit sms la 1229 pentru parola aia). Si de atunci tot primesc mesaj de la vodafone id 23041 precum ca nu am suficient credit pentru serviciul solicitat.
Cum pot scapa de asta?
Am intrebat si la vodafone mi-au dat sa vorbesc cu cineva ...ala mi-a spus sa sun la 0800110610, numarul asta l-am gasit si eu inainte pe net, (cred ca asta mi la dat si ala... era tot ceva de genu 0800, atunci nu aveam pe ce sa notez)
Cand vreau sa sunt la nr. ala, imi apare ca suna si dupa aia se inchide.
Daca nu merge sa scap de astia pot sa imi iau alta cartela (tot vodafone) cu acelasi numar?(oare scap de aia sau imi trimit pe cartela noua? laughing

HELP!

1 răspuns:
| Dana211 a răspuns:

Cartela cu acelasi numar poti lua doar daca spui ca ti s-a furat asta si mi se pare ca trebuie sa platesti ceva dar nu stiu exact. Iar de aplicatia aia nu cred ca scapi. Pentru ca nu conteaza cartela ci numarul ei