| Ritska a întrebat:

Salut am fost selectat pentru Balul bobocilor dar am o problema mare zic eu. Nu stiu ce sa fac la proba de talent. M-am gandit ca o pantomima ar fi ok dar nu prea am idee ce sa fac. As vrea niste sugestii pentru aceasta proba (exceptand cantatul si dansul) sau un videoclip cu o pantonima solo.

Ca fapt divers, am citit prin diverse topicuri ca cei care participa la Miss & Mister cam sunt luati la misto, cica sa participi e penibil. E ceva rau in a concura aici?

1 răspuns:
| Brâncuşi a răspuns:

Este foarte ok, nu e greu de învăţat, secretul este să fi sigură pe tine, nimeni nu-i perfect, şi, din greşeli se învaţă, succes şi să fi un boboc cumintehappy