| Alex1111D a întrebat:

Salut, am inceput pe acest drum cu youtub-ul si vreau sa va imi spuneti parerea voastra sincera despre acest canal
https://www.youtube.com/watch?v=aFawBtotsjA&t=20s
Si vreau sa imi mai spuneti ce ar trebui sa adaug, sa imbunatatesc, ce genuri de episoade sa fac etc.
Va sunt foarte recunoscator daca ma-ți ajuta!

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

Parere sincera vrei?

1. Ia-ti un program de filmat calumea si un program de editat calumea, sa nu apara watermark-ul pe tot video-ul. (watermark = numele programului pe ecran, ala cu trial).

2. Nu mai pune muzica la maxim pe care iti poti lua copyright. Mai bine discuti despre un subiect, la microfon, sau vorbesti despre joc.

3. Daca vrei sa faci abonati nu filmezi C.S. 1.6, ci trebuie sa filmezi jocuri interesante, noi, originale, pe care nu le-a mai facut nimeni, ca sa atragi atentia, sa fii glumet, etc.

Repet, schimba naiba programul de filmat si de editat. Ia-ti OBS pentru filmat si cauta versiunea full a unui progrma de editat.

Fara suparare, dar nu cred ca s-ar uita cineva la video-ul tau. Pentru ca, cum am spus, muzica foarte tare, ai lag si scrie "TechSmith" pe jumate' din ecran.

1 răspuns:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Pff, dacă vrei să se aboneze lumea ar trebui să faci video-uri mai interesante și cu fps mai mare