| CatalinAlex888 a întrebat:

Salut.Am intrat la liceu pe profilul Mate Info Intensiv.In prima clasa (ex.stiintele naturii)se află elevii cu cele mai bune medii de pe profilul respectiv; elevii sunt amestecati (nu sunt mediile în ordine descrescatore ); elevii sunt ordonati după numele de familie (de la litera A (Andreescu)...P (Popescu)?

2 răspunsuri:
| LumyBlumy a răspuns:

Pai si care e intrebarea, daca nu te superi..nu am inteles prea bine

| poilarme a răspuns:

Pai nu, de multe ori sunt ordonati dupa medii, iar in clasa vor fi alfabetic