| deleuandrei a întrebat:

Salut am mare nevoie de un ajutor as vrea sa-mi fac un site cam asa gen www.seductie.org gratis fara sa platesc nici un ban. dar nu pricep nici o boaba. cine ma poate ajuta? va rog frumos... ma gasiti la adresa de messenger: deleu.andrei

4 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

Incearca sa-ti faci un site pe www.webs.com si apoi sa il inregistrezi ca domain pe www.freedomain.co.nr sau www.dot.tk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ce vor femeile de la un barbat de fapt?
Eu am gasit raspunsul foarte clar formulat la un tip Sorin pe site-ul lui.

A facut el un video si a explicat foarte clar ce vor femeile de la un barbat cand le agati.

Recomand: http://www.scoaladeseductie.ro/......lnire.html

| PsychoDLight a răspuns:

Haha laughing or pus multi botu din 2009 pana acum?

| scoaladeseductie a răspuns:

Vezi la lx.ro, 3x.ro, ilive.ro si alte site-uri de gen care ofera hosting gratuit... cumpara un domeniu. ro la 1, 4 milioane (pe viata) si gata happy