| PuffiQ a întrebat:

Salut, am nevoie de cit mai multe statusuri, de dragoste, indiferenta, ura, fericire urgent! Cele mai interesante dau Fundoi!

Răspuns Câştigător
| whispersinthedark a răspuns:

A®atå`i că o iubeşti`♥, ßå` nu ƒii p®øst`talk to the hand ● Pune`ţi d®acum şi tu o dată ╚»`iniмa `n ƒøℓøs`:╳

Stiu cå vrei`smug, daя nu pяea pσ†i.`talk to the hand Cuм vrei †u,`:*asa vσя †σ†i`:╳

●x● Tu? raised eyebrows Mie? N-ai ce sa-mi dai! [-x De unde dracul` iNima? liar Ca n-ai! ●x● *

Are un sTil aparte; x se poate spune: "unicaTa" Se poarta cum ii plaCe smug; x si merge eleganTa =p~; x

Vreau sa te vad cum cazi, tipand cu toata gura, iar eu de la balc0n sa-ti fac adi0 cu mana`׃╳ wave

Ea e fata care poate te-a rănit când a plecat, dar înainte de asta, te-a iubit cum nici nu ai visat! :*"

Nu mai pune tu atatea sentimente din prima Ca in scurt timp te lasa la pamant mai rau ca heroina

Un toast pentru noi pentru noi doi!"

Si va mai las voua trecutul cu tot cu expozitiunea si odata cu intriga va rog pastrati si actiunea ca la momentul culminant aleg sa'mi calc promisiunea"

Se spune ca ploaia e mai rece atunci cand in suflet te doare love struck"

A fost odata un cantec de dor acum sunt numai amintiri ce par ca dor happy

E doar un film real ce va ajunge la final; x

Viata mea e in alb si negru pentru ca nu-mi permit culori in timp ce altii in filmul vietii lor isi cumpara actori

Stau astept sa sune dar nu suna de atata timp!

te-am innebunit:O hy zi zaurolling on the floor:XDaca vrei sa fiu numai a ta Nu te grabi nu dispera. Vrei prea mult din prima zi.Nu ma cunosti si nici nu ti-as dori!

LuNi:am un brunet tare:MaRTi:un blond in programare MiErCuRi:sunt cu un bogat:JoI:intalnesc un alt baiat:ViNeRi:ma vad cu unu frumos:SaMbAtA:cu unu bengoslove struckDuMiNiK ma odihnesk ca d LuNi ii inlocuiesclaughing""

Ai suflet de vagabOnd `si`ti plac aventurile. Dar oricat ai incerca, nu poti sa`mi uiti numeleee `

Nu sunt fata pe care poti sa o prostestiwinkingsunt aia pe care trebuie so iubesti, aia pe care trebuie so respecti si tot aia care te va face sa regretilove struck

Pretuieste`o n`o lasaaawinking ca e fata bunaawinking si mereu stie ce vrea tine`o langa tine ca multi se uita dp ea stii ca oricum ar fii.va ramane mereu a TAwinking!

E un fel de Vagabont care candd vrea poate sa fka ce`si doresTe cu inima measad poate sa ma impace, sj sa`mi fka pe plac; x inSa poate sa ma minta sj sa`si fka de cap x(love struck"

9 din 10 pers0ane m` urasc, pentru ca nu` m` cunosc, m`auu` vazut p` undva, eram cu tipuu` ala, stii` tuu`. Atunci cand ajung s` ma cun0asca incep s` ma iubeasca oh go on"

"Astazi Fetee`Minore In Dragoste`h I`s` Majore :-x Toate Fetele Majore `Jau Clasa De` L` Minore` laughing"
Nu putem rupe o pagina din viata noastraDar putem arde toata cartea!

Uneorii` simtth` ca vreauu`dar nu pothh`Alteorii simt ca pothh`dar nu vreauu!`.[Ascunde`te dupa un zambeth`falss`dar dulcee`>big grin

3 răspunsuri:
| αςαdεαuα a răspuns:

Hey :)) :X gasesti pe www.ymstatus.com;)

| kenzydanna a răspuns:

Gandurile mele sunt liberi să plece oriunde, dar este surprinzător cât de des se îndreaptă în direcţia ta.