| 789456123 a întrebat:

=( am niste cosuri si nu stiu cum sa scap de ele ma ajutati un pic! vreau sa ma ajutati

4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Buna!

Igiena este foarte importanta! Dimineata, spala-te cu apa si sapun si apoi foloseste crema de galbenele.

Numai bine!

| LineGuide a răspuns:

Cauta la farmacie diferite creme...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand infuzia cu ceai de musetel, functioneazawinking!

| prizeFTW a răspuns:

Eu nu am avut cosuri niciodata, dar incearca sapunurile dove. Cum a spus si Bianca, igiena este foarte importanta! Cand te scoli spalate pe fata cu sapunul dove.Foloseste o crema de fata hidratanta.Pe timp de iarna hidratarea este foarte importanta. Nu incerca toate "remediile" care iti distrug pielea. happy Ai grija ce faci.
Succes. Nu-mi dai si mie o fundita? laughing