| Gabriel543 a întrebat:

Am o intrebare.Ce cadou as putea da unei fete de 8 martie? Poate imi dati niste sugestii

Răspuns Câştigător
| spn29 a răspuns:

Cel mai accesibil, dar si apreciat cadou pentru o fata de 8 martie este o floare. Eventual una care stii ca ii place sau mai usor, una de sezon. Sugerez lalele deoarece au o diversitate de culori. Cu siguranta va aprecia!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Flori.Pe 8 Martie este ziua Mamei.Asa ca trebuie ceva simbolic dat unei fete.

| Gabriel543 explică:

Va multumesc mi-a venit niste idei chiar din sugestiile voastre

| Deliaelena97 a răspuns:

Un buchet de flori, mai mic sau mai mare. Zambilele si ghioceii sunt acum, simbol al primaverii sau un trandafir. Poti lua o ciocolata sau ceva dulce, sau poti personaliza ceva, o cana, perna...Cred ca ar fi mai frumos ceva mai simplu decat ceva o geanta sau alte chestii de genu.

| iulianandreg a răspuns:

Unei fete mai speciale ii poti da trandafiri! Fetele adora aceste gesturi.