| AnonimMan a întrebat:

Salut am o intrebare de vreo 3 zile ma doar foarte rau muschii de la piciorul drept de jos si totul a inceput cand am alergat sa prind un autobuz dar frate ce viteza am prins l-am si luat dar cand m-am oprit din alergat a inceput o durere foarte mare si nici nu pot sa ma sprijin pe el prima oara am crezut ca am facut intindere de tendon dar nu cred si n-am fost nici la doctor sperand sa treaca dar tot nu a trecut. Daca stiti ce este dati-mi sfaturi dau funda.

Răspuns Câştigător
| paaauul a răspuns:

Ai facut intindere deoarece muschiul nu era obisnuit la efort mare...winking