| Anonymus9 a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti. Ce parere aveti de fetele care au un decolteu mai generos?

Răspuns Câştigător
| ionutbrezeanu a răspuns:

Vor sa arate ca au cu ce sa se laude.In special, ele cauta atentie din partea sexului opus, altfel nu gasesc motiv de ce s-ar imbraca asa, daca nu cauta ca lumea si in special, baietii, sa se uite la ele.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca se imbraca cu cizme lungi si fuste scurte panarame.

| Liviu a răspuns:

Dragut,daca vrea sa ma uit doar in decolteul ei, sa poarte, eventual sa stea cu ele pe afara cand calca sa 'aplaude' in loc sa ma uit in ochii ei.

| mona a răspuns:

Nu am nimic impotriva atat timp cat nu exagereaza cu decolteul, fac asta pentru ca vor sa para in centru atentiei

| drogh a răspuns:

Vor sa arate ca sunt increzatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-s băiat, dar ele sigur caută atenţie.

| miyaS a răspuns:

Nu asa iti face o parere despre o persoana, poate abia dupa 3-4 vorbe cu ea si mi-as face o parere, avand in vedere si faptul ca are un decolteu generos.