| highheadshot a întrebat:

Am o mare nedumerire. De cand a inceput scoala toata ziua o colega de clasa vine si ma imbratiseaza chiar si acum cand are iubit, iar astazi cand trebuia sa plecam de la scoala a venit la mine si m-a luat in brate ca si cum am fi fost impreuna. Voi ce credeti? Ii place ce mine? Sa ma combin cu ea si sa-l elimin pe iubitul ei din peisaj?

1 răspuns:
| MadaTeIntreaba a răspuns:

Da asa ar trebui sa faci dar doar daca o iubesti daca nu zii ca nu o placi si cu asta basta