| MadaKiss_4722 a întrebat:

Am o pr buna care a primit de la pr ei o placa de intins parul ca asta:
http://www.electrofun.ro/......ps/hp8310/
Acum, intrebarea mea e...credeti ca e buna? vreau sa-mi cumpar si eu una. M de ajutor

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Da, e buna.de asta am si eu si nu prea arde parul thinking adica mie nu mi l. a ars asa de tare

| Gentiana a răspuns:

Buna!

E destul de buna, dupa descrierea data, dar cea mai buna este Remington.

| BeYourOwnMaster a răspuns:

Poi dupa cum spune acolo e ff buna, deci ai putea sa ti-o cumperi. E decizia ta:*:*byeee