| Casandra_7231 a întrebat:

Salut, am o prietena si este foarte complexata...cum as putea sa o ajut...sa nu mai fie asa?

Răspuns Câştigător
| kidulinha a răspuns:

Explica-i ca toata lumea este diferita, daca nu am avea defecte am fi plictisitori.
Si nu are de ce sa fie complexata. de exemplu cand ea zice ca are. picioare groase, tu spune-i ca are ochi frumosi.
Nu are de ce sa fie complexata, trebuie sa aiba incredere in ea si sa nu se lase doborata. Sa incerce sa-si scoata in evidente calitatile. Sigur exista cineva caruia ii va placea ce ea considera "urat". In acest exemplu: poate cuiva ii vor place picioarele ei groase. (este doar un exemplu, nu stiu ce are prietena ta). Succesbig hug
Si orice om este diferit si toate femeile sunt frumoase big hug

2 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

Cu placere :X

| Casandra_7231 explică:

Mesc mult pentru ajutor