| Mihai76992 a întrebat:

Salut.Am o problema care imi da de ceva timp batai de cap, e legata de telefonul meu un Samsung galaxy s3.Atunci cand selectez o melodie imi apare in centru o imagine oarecare ca in imaginea asta http://static.trustedreviews.com/......-25-30.png
Tot ceea ce vreau sa stiu este cum pot schimba acea imagine? Am pus din greseala o imagine si imi tot apare la fiecare melodie si nu pot sa scap de ea...va rog ajutati-ma!
FUNDA

1 răspuns:
| KentmanxD a răspuns:

Intri la pozele unde ai descarcat apoi le stergi.