| george312 a întrebat:

salut, am o problema, cunosc multe fete dar problema e ca de fiecaredata ele ma considera la sfarsit un prieten bun(ma imprietenesc cu toata lumea daca vreau) si nu ma plac.cum as putea sa rezolv aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| Alleee18 a răspuns:

Poate pentru ca te comporti cu ele ca un amic,nu ca un tip care le place. Fetelor le place sa aiba incredere in baieti si e ok daca le esti aproape,le ajuti cand au nevoie si tot asa,dar trebuie sa le dai de inteles ca le placi,sa le faci complimente,sa le inviti in oras si tot asa. Si nu'ti face griji,sunt sigura ca sunt fete care te plac, doar trebuie sa deschizi ochii mai bine.
Multa bafta :* si daca mai ai nevoie sa vb cu o fata sa te ajute, lasa mesaj cu id'ul