| GeorgeZisKazze a întrebat:

am o problema. Vreau sa imi schimb numele pe facebook si imi apare asta "Your name change request has been rejected by our automated approval system" Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| Bubulik16 a răspuns:

Buna! Cei de pe Facebook nu te lasa sa-ti scimbi username-ul atat de des. Daca de curand ti l-ai mai schimbat, trebuie sa astept in jur de 2-3 zile ca sa ti se accepte cererea de schimbare.Stiu cum e, si mie mi s-a intamplat.Dar daca nu ti-ai schimbat de mult numele pe site si nu te lasa...atunci chiar nu stiu unde e problema. Sper ca te-am ajutat!