| Rakyy a întrebat:

Salut am pus acest mesaj la adolescenti pentru ca nu cred ca un copil mic de 10-12 ani ar sti ce este limbajul de programare din Microsoft visual basic
Ok am nevoie de 2-3 oameni care sa ma invete si sa ma ajute sa creez cateva programe. in Microsoft visual basic
Daca ma puteti ajuta va rog frumos sa dati add maryan_c1997 dau si funda la cei care ma pot ajuta cu cv

1 răspuns:
| YOLO3e333 a răspuns:

Exista tutoriale pe internet o gramada, ce ar fi daca ai incepe de acolo. Crede-ma nimeni din comunitate nu te va ajuta cu aceasta problema. Internetul e plin de resurse, totusi esti lenes si apelezi aici. Bravo.