| rosepassion a întrebat:

Salut, am si eu o curiozitate... sper ca imi rasp l eabig grin

care au fost motivele care va facut s v despartiti de pr (pr in sensul de iubit/iubita)(actual sau fostul/actuala sau fosta)? nu m intereseaza in mod special dar sun curioasabatting eyelashes asta daca v-ati despartit de el/ea...

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Bautura. El bea foarte mult, si nu apa!

| lola a răspuns:

Mmmmh...era zgarcit, plictisitor, nu era el cu initiativa si nu prea socializahappy

| mihaix a răspuns:

Insela, era lacoma, minciuni, indiferenta si culmeabig grin ea de mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Punctele mele de vedere : zgarcenia, lacomia, indiferenta, fals, interesatii, mincinosii.