| alexandrug165 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare. Acum ceva timp (Aprox 2 luni) am fost la dentist pentru ca aveam o masea sparta, iar dentistul mi-a pus o asa-zisa coronita (doar pe maseaua aia, mi-a pus-o provizoriu sa vada daca ma obisnuiesc cu ea etc) si mi-a spus cand mi se misca sa merg la ei sa mi-o puna permanent. pana acum 1 saptamana nu mi s-a miscat, iar cand am fost dentistul era in concediu deci nu prea am avut ce face.
Acum 2 zile am mancat niste dulciuri si mi-a iesit coronita, intrebarea mea e daca trebuie sa merg urgent la dentist sa mi-o puna la loc (permanent), sau pot astepta dentistul (a spus ca vine pe 15 ianuarie)

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Ar trebui sa mergi la dentist cat mai repede.
Pana atunci ai grija cum mananci.

1 răspuns:
| Vvistula a răspuns:

Suna dentistul si intreaba-l ce ar trebui sa faci in cazul acesta.