| nupebunezau a întrebat:

Am si eu o intrebare care este mai ciudata: Cum poate sa placa un baiat o fata care este cam urata (interior si exterior), care este foarte copilaroasa(in sens ca e alinatata) si care este ciudata? Prin intrebare acesta as vrea sa inteleg cum poate avea prieten? Sau cum face sa aiba? Ca nu este ea foarte frumoasaca sa atraga baietii.(Poate sunt cam rea cu descrierea dar...as vrea sa inteleg)

Răspuns Câştigător
| TheBlackAce a răspuns:

Orice femeie e frumoasa in ochii unora dar urata in ochii altora. poate ca acel baiat o considera frumoasa. Acum n-ai cum sa ii schimbi gandirea

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Fiecare băiat are genul lui de fată.
Poate că la x i place de ea din cauză că are ochi frumoși, sau poate din cauză că este de treabă.
Niciodată nu o să-i înțelegem pe băieți. Au gusturi, cam ciudate la fete (unii dintre ei).

| AGentulP a răspuns:

Cred ca esti geloasa blushing!

| Srobert a răspuns:

Depinde de baiat...dar daca vezi ca nu da nici un semn de interes zic eu ca ar trebuie sa faci o schimbare