| jirobo100 a întrebat:

am si eu o intrebare: Ieri am fost prins fumand in liceu dintr-o tigara electronica iar directoarea ma pune sa ma mut din liceu sau daca doresc sa raman imi va scadea nota la purtare la UNU! ...Vi se pare normal?

Răspuns Câştigător
| Swagger1337 a răspuns:

Nu e normala, asta este clar.Mda cred că voia să '' bage copii in spaimă'' să nu mai fumeze sau chestii d-astea.
Nu are cum să iti scada nota la 1, poate la 8-7-6 dar nu la 1.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa-ti scada nota la purtare da, scrie si-n regulament ca n-ai voie sa fumezi in scoala, mai ales pentru faptul ca presupun ca esti minor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da mi se pare foarte normal. Ce cauti tu cu tigara la scoala? fie ea si electronica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La nota 1, nu. E doar o avertizare. Nu mai fuma la scoala, tontule! Nu stiai ca nu e voie!?

Răspuns utilizator avertizat