| EuDaNuTzU a întrebat:

am si eu o intrebare pentru cei profesionisti!
deci daca joc metin si am lag mare sau bugg dela....este vreoi sanssa sa scap de el?
si cum? daca se poate?
sunt incepator de metin... si as vrea care stie sa-mi raspunda

multumesc

5 răspunsuri:
| Ryuuzuka a răspuns:

Ai lag fiindca reteaua e prea incarcata ori calculatorul tau are memorie mica. Bug ai pentru ca ori sunt reparatii in joc sau n-ai mai accesat de mult contul, asta e valabil pe un privat.

| Ryuuzuka a răspuns:

Ai lag fiindca reteaua e prea incarcata ori calculatorul tau are memorie mica. Bug ai pentru ca ori sunt reparatii in joc sau n-ai mai accesat de mult contul, asta e valabil pe un privat. Funda?

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Imi pare rau pentru tine. Trebuie sa iti schimbi calculatorul.sad

| Stefyyzxx a răspuns:

Cel mai bine este sa:
-formatezi calculatorul ca e simplu;
-sa-ti cumperi placi rame etc.
Funda?

| El3cTr0d a răspuns:

Depinde: Pentru lag poti rezolva foarte simplu iesind din joc si intrand iar, dar cu bugul nu ai ce sa ii fac deoarece este de la metin2
Sper ca te-am ajutat o zi buna!happy