| Robertmihai133 a întrebat:

Salut. Am și eu o mica curiozitate. Eu am 1, 84 și am început să mă simt destul de scund. am impresia că, copii au început să crească din ce in ce mai mult. 1, 84 vi se pare o înălțime decenta? Mereu am fost complexat de înălțime, deoarece până și mama are 1*80 și de restul familiei numai zic.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru un baiat este o inaltime ok, nici foarte inalt sidar nici scund.
Baietii cresc in inaltime pana la 20 de ani si cine stie, daca continui sa-ti stimulezi hormonii de crestere cu mancare super-sanatoasa, din care hormonii se alimenteaza cu: vitamine, minerale, aminoacizi si proteine organice, ai sanse sa mai cresti inca putin.
Apoi, sa nu uitam ca-ti mostenesti parintii biologici!

| Hyperion7 a răspuns:

Bro,ești suficient de înalt!
Nu ai de ce sa fii tu complexat de înălțimea ta…sau daca încă o faci, imaginează-ti viața unuia de 1, 50big grin
Mulțumește-te cu cât ai!

| Nirvanaaa a răspuns:

Înălțimea ta e super ok.