| MixGaming a întrebat:

Salut am si eu o problema cu Placa video
Am AsusEah 2400 Series si vreau sa fac un update dar nu gasesc driver specific ca am si windows xp pe sp3, deci daca stiti voi ceva sau imi puteti da un link?
Funda

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra aici:
http://www.ma-config.com/en
Dai: "Start the detection"
O sa-ti ceara sa sa instalezi un programel. Dupa ce-l downloadezi il instalezi dai iarsi "Start the detection"si dupa ce termina intri in "My drivers". Acolo vei gasi driverele pentru tot ce ai in computer. Care-s cu galben nu le ai instalate. Care-s cu verde ale tale sunt vechi si le poti instala pe cele noi care se afla acolo.
Daca nu apar inseamna ca sunt instalate bine.