| Pho3nix a întrebat:

Am si eu o problema.
De obicei cand cineva pune o intrebare pe TPU, primesc mail ca acea persoana a pus o intrebare pe site. [ ma refer la cei din lista de prieteni ]
La fel si atunci cand cineva raspundea la intrebarile mele. Primeam mail.

Dar de cateva zile vad ca nu mai primesc aceste mailuri si nu stiu de ce.
Aveti vreo idee? Stiti ce trebuie sa fac?thinking

Multumesc!
O zi buna!

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Se mai intampla din cand in cand chestia asta...cand primeai tu nu primea altul... ceva probleme tehnice presupun... dupa ce se vor rezolva vei primi din nou...momentan nici eu nu primesc happy

3 răspunsuri:
| c0rn3l1uss a răspuns:

Eu tot primescsad... Mie mi-ar place daca as primi doar cand cineva raspunde la intrebarea mea. Dar cand pune altcineva intrabari nu mi se pare nice sa tot primesc emailuri. tongue

| Bishop a răspuns:

Sa sti ca nici eu nu mai primesc de cateva luni, poate s-au plans mai multi, si conducerea site-ului a oprit trimiterea mail-urilor. thinking

| geronimo a răspuns:

Adreseazate moderatorului acestui sit.