| MentoSan a întrebat:

Am si eu o problema la mail de 2 zile imi cere sa imi verific identitatea( id si parola au fost bagate corect cand au fost bagate) si ma pune sa trimit un cod de verificare pe telefon...eu nu mai am numarul de telefon care este bagat acolo si alte optiuni nu ma lasa sa bag. Toate conturile facute inclusiv cel de pe TPU sunt pe adresa asta. Ce as putea face in situatia asta? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| marin81 a răspuns:

Ar trebuii sa ai un email pentru recuperare, si eu am patit asa si am bagat adresa de mail pentru recuperare