| Aℓex a întrebat:

- Salut. Am si eu o problema : La scoala imi place mult de o fata, dar nu stiu daca si ei ii place de mine. thinking Ne intelegem foarte bine, vorbim... si uneori cand ma uit la ea incepe sa rosasca, doar ca ea spune ca ii place de cineva chatterbox eu cred ca spune asta doar ca sa ma faca gelos... in ore ma tot striga si imi trimite biletele chestii din astea laughing. Nu stiu ce sa zic oare ii place de mine? straight face FUNDA!

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunahee heepai din ce ai scris mai sus reiese faptul ca ii place de tine dar este prea timida ca sa iti spuna,s-au sa iti dea de inteles. Poate ca nu ii place de nimeni si spune acest lucru doar pentru a te face pe tine gelosbig grin.Cel mai bine ar fi sa te apropii mai mult de ea,sa ii zambesti,sa ii faci mici complimente,ai putea sa o inviti la o plimbare,in oras etc. Poate ai norocul si vei fi impreuna cu ea,cine stiebig grin, incearca, stii ca exista si o vorba"incercarea moarte nu are" asa ca bafta si sper sa fi cu eahappy

1 răspuns:
| babyloving a răspuns:

Sigut ca te place. fetele spun asta doar ca sa te faca gelos. si daca mai si roseste e clar. fa tu primul pas deoarece ea fiind timida ii e rusine. spune-i tu ca o placi si invit-i sa iesiti in oras, la o plimbare sau unde vrei.