| Costea10 a întrebat:

Am si eu o problema. Vreau sa scap de colaceii de pe abdomen. Nu vreau sa slabesc, sau mai bine zis sa scap de greutatea mea, doar de colaceii de pe abdomen. Vreau daca se poate mai repede.intr-o luna sau...na dou, trei, maxim patru. Daca ma puteti ajuta, multumesc frumos. Dau funda. RESUBLINIEZ, NU SA SLABESC, SA SCAP DE COLACEII DE PE ABDOMEN

1 răspuns:
| AlexMercer a răspuns:

Daca nu slabesti nu o sa scapi de colacei! Cand corpul tau nu mai are unde sa depuna grasimea o depune pe abdomen! Deci scapi de grasime (slabesti) si atunci vei scapa si de colacei! Succes!