| Aleku1993 a întrebat:

Am tot incercat sa-mi fac adresa de mess pentru un facebook, dar nu am reusit. Nu stiu ce are. Asa ca am facut facebook pe un numar de telefon. Daca se intampla ceva cu cartela sau se inchide numarul expira etc. se inchide si contul de facebook?

1 răspuns:
| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Contul sigur nu se inchide, nici daca pierzi numarul sau expira cartela. Ideea e ca numarul de telefon te poate ajuta in recuperarea parolei, in caz ca o uiti.