| Specialistul95 a întrebat:

Salut am un Allview P5 mini. Cum sa instalez jocuri pe el? eu am incercat sa le copiez pe el prin cardul de date dar cand dau pe telefon sa le deschisa nu vrea sa le deschida. Imi puteti spune cum sa le instalez ca sa mearga?
P.S. Nu vreau sa le descar din Google play de pe tel ci vreau sa le descarc pe PC si sa le transfer.

2 răspunsuri:
| spaghetty a răspuns:

Am si eu Allview p5 mini si ce e asa greu sa descarci de pe gamelof si google play?(aplicatii deja instalate)

| marina979 a răspuns:

Nu ai cum. singura modalitate este sa descarci de pe google play cu telefonul. ce este asa greu? eu am descarcat multe jocuri si aplicatii de acolo si mentionez ca am telefon la fel ca al tau. daca nu vrei deoarece nu ai net pe telefon atunci conecteaza-te la wifi sau imprumuta o cartela cu net de la vreun prieten.