| CoOL4236 a întrebat:

Am un calculator care nu merge...Cand dau sa il aprind merge dar cand se incarca (de fapt la sfarsit) isi da restart! Doresc sa imi ziceti ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| Alexander123 a răspuns:

Baga-i Windows-ul din nou.

2 răspunsuri:
| Pisiquee a răspuns:

Trebuie să îi schimbi windowsul big grin.

| Bogdanmb a răspuns:

Incearca prima data inainte sa faci windowsw sa dai la safemode, si sa selectezi ziua anterioara de acolo si mai incolo iti zice ce sa faci, incearca asta poate nu trebuie sa refaci windows-ul, dar daca nu merge cu safemode trebuie sa refaci windows-ul.