| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am un kilometraj bicicleta exact ca asta : http://www.okazii.ro/......-apa.html.

Problme este urmatoarea.il instalez tot frumos. pun exact ca in schita senzorul ala fata de magnet.si cand pornesc nu arata nimic. 0.0 KM.

A mai avut cineva aceasta problema? Se poate rezolva? Ce ar cauza aceasta problema? Daca e defect.merita sa il returnez?

1 răspuns:
| IuLYaN17 a răspuns:

Salut.Am cumparat si eu un vitezometru pentru bicicleta si asa imi facea si miebig grin.Vezi ca distanta dintre senzor si magnet sa fie intre 1-5mm.
Bafta.
P.S:Sa ma anunti daca ai reusit.winking