| Andraa a întrebat:

Am un program "EasyCleaner" si cica sterge programele/fisierele nefolositoare. Sa il folosesc cu incredere sau nu?big grin

4 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Da cu siguranta...este un program foarte bun. daca mai cauti poti folosi si ccleanerwinking:*

| Catalion a răspuns:

Da il poti folosii cu incredere.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Eu iti recomand ccleaner - este mult mai performant si este de incrdere.
Il gasesti aici: http://download.kappa.ro/action__file/id__5188

| alex2009 a răspuns:

Sau daca nu iti merge limkul scrie pe google video tutorial tuneup utilities