| Marius_1376 a întrebat:

Salut, am un Samsung i9000 galaxy s si am sticla de pe ecran putin crapata. Am mers pe la vreo 7 service-uri gsm (din Baia Mare) si la 6 mi-au spus ca nu se poate schimba numai ecranul cu totul (de la 350 lei in sus) si la unul mi-au zis ca pot schimba sticla la 250 lei. Cum pot sa schimb sticla sub 100 lei?

1 răspuns:
| Zoey112 a răspuns:

Pai nu cred ca poti, daca aia de la service or zis ca atata costa, atata costa. nu ai ce face