| Stelmach_David_2001 a întrebat:

Salut.Am un telefon Samsung galaxy s5 mini si pana ieri am avut pe el Android 5.1 lollipop. Ieri dimineata mi-a aparut o notificare cum ca s-a facut update la Android 6.0.1 marshmallow. Lam actualizat iar acum cand intru de ex la meniu si stau mai mult cand dau pe tasta inapoi UNEORI nu se aude acel sunet specific (cei Care au samaung vor sti ce sunet). Intrebarea mea este : Sunetul acela nu se aude uneori sin cauza ca telefonul mai trebuie sa se obisnuiasca cu noul Android? Va rog sa raspundeti

1 răspuns:
| Bobrov_Tudor_1971 a răspuns:

Are telefonul tau root? Daca nu, intra in setari-profiluri audio-si poatr vezi pe acolo daca sunetul e activat, ori e o eroare(glitch) al telefonului.Tin sa mentionez ca nu utilizez Samsung, dar m-am gandit si eu la un raspuns.