| sandwich a întrebat:

Salut, am vazut un anunt de iphone 3gs 8gb la un pret de 150 ron, se specifica, ca telefonul a fost scapat si are o problema la ecran, nu se mai aprinde.
va rog sa imi spuneti cum imi pot da seama daca telefonul este original, si cat m-ar costa reparatia(ecran+manopera).
Multumesc,

1 răspuns:
| vladyy a răspuns:

Salut,vezi daca se scoate bateria (la iphone nu se scoate) vezi daca e dual sim (iphone nu e) reparatia te-ar costa vreo 3-400 de ron dar asigura-te ca ecranul e singura problemahee hee sa nu mai aiba si altcevabig grin sper ca ti-am fost de ajutor