| DariusPantea2004 a întrebat:

Am visat ca incercam sa aprind becurile de la mine din camera, dar nu se aprindeau si imi era foarte frica în vis, voiam sa fug, dar pana la urma s-au aprins... parca am văzut ceva video despre visul asta pe YouTube, dar nu mai stiu ce semnificație are. Precizez ca nu e pentru prima data când îl visez, l-am visat și inainte sa vad videoclipul... Imi poate spune cineva ce semnificație are? Va rog!

1 răspuns:
| Daniel_Gociu_1999 a răspuns:

Inseamna ca in acea camera o persoana a murit, si nu vrea sa paraseasca casa, in special acea camera, trebuie sa vina popa sa dea cu dezinfectant, funda?